Promocje i zniżki!

Centrum Nauki Języków Obcych WW oferuje szeroką gamę zniżek oraz atrakcyjnych promocji. 

ZNIŻKA RODZINNA 10% - gdy na kurs uczęszczają jednocześnie co najmniej dwie osoby z najbliższej rodziny, tj. mama, tata, dziecko, mąż, żona itd. Zniżka przyznawana jest na cały okres trwania kursów i nie łączy się z innymi zniżkami.

ZNIŻKA POLECENIE 50% - zniżka jednorazowa. Otrzymuje ją kursant, który polecił naszą szkołę znajomemu, a ten wniósł opłatę z góry za miesiąc kursu językowego! Zniżka jest jednorazowa. 

ZNIŻKA NA DRUGI JĘZYK 10% lub 30% - otrzymuje kursant, który zdecydował się na drugi język w naszej szkole. Kursant otrzymuje 10% rabatu na zajęcia indywidualne lub 30% na zajęcia grupowe. Zniżka dotyczy tylko drugiego języka i nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Centrum Nauki Języków Obcych WW
ul. Główna 13/40 58-309 Wałbrzych (Piaskowa Góra)
tel. 74 666 05 06, +48 512 466 922
sekretariat@centrumnaukiww.eu